Turnovská voda bude i v roce 2017 drahá, ale chutná – to se však o turnovských rohlících říct nedá

Satira
Jiří Mikula, zastupitel a pekař, který po nedávných neúspěšných krajských volbách zůstal sedět pouze v komunálu turnovského zastupitelstva, informuje na sociálních sítích veřejnost o tom, že cena vody a její nárůst pro příští rok 2017 v Turnově, vysoko překračuje okolní města, která nejsou součástí Vodohospodářského sdružení.
Úroveň Mikulových diskutérů je přitom stejně tak výživná, jako obsah zprávy samotné.
Citujeme v rozhlasové reportáži.
Zastupitel a pekař Mikula je přitom už více jak dva roky předsedou dozorčí rady Vodohospodářského sdružení, kde si vzájemně všichni lezou na nervy.
Mikulovi se totiž nelíbí na samotném fungování a vedení VHS Turnov téměř nic.
Za celou dobu svého předsednictví v dozorčí radě ale dokázal to samé.
Téměř nic.
Tato pro Turnováka poměrně nepřehledná kauza, kde se mísí, politika, byznys, závist i osobní nenávist, má ale jeden zajímavý následek.
Čím víc se totiž zastupitel a pekař Mikula soustředí na turnovskou vodu a předvolební populismus, rohlíky které produkuje jeho manufaktura jsou tím více nepoživatelné, leda pokud se v té turnovské údajně předražené vodě nenamočí.
Více se dozvíte v rozhlasové reportáži.