Potulná turnovská prasátka jsou mírumilovná i k malým dětem, za kousek píce se nechají i fotografovat

Chlapeček vábí mírumilovné potulné prasátko

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. Pavel Žabka napsal:

    Prasátka neublíí,nebo rep. neublížila, to že něco ničí resp. ničitla to ano,běžte se podívat na rozryté travnaté plochy,mimo jiné i na stadionu.
    Problém je,že MP nebyla schopná sehnat veterináře na uspání,tak nejdřív zkoušeli s uspáváním dávkou asi na morče, u toho jim prasata během chvilky opět ožila a roztrhala sítě.Jedno chudák pobíhalo ještě týden se šipkou ve slabinách. Teď přes víkend byla odchycena.

  2. app napsal:

    Když jsem jednou od MP opakovaně požadoval odchycení toulavého vlčáka, který se týden potuloval kolem Penny po parkovišti a po frekventované silnici a chodníku (kde se pohybuje i množství dětí na cestě do/ze škol), tak mi dáma na ústředně MP sdělila, že chlapci mají zrovna pronajaté auto s radarem, jehož pronájem je HROZNĚ DRAHÝ, takže musejí měřit, aby na něj vydělali (samozřejmě kasírováním někde u cedule na konci vesnice či pod kopcem). Čili jistě musím pochopit, že zrovna teď nemají čas honit nějakého psa. Že prý to udělají k večeru. Trvalo to až do pozítří. A proč to trvalo tak dlouho? Dáma na ústředně mi sdělila, že „ten pes ke strážníkům nechce jít, tak se domluvili s jednou paní od Nováka z masny, která ho tam krmí, že si zítra přinese do práce vodítko a toho psa strážníkům odchytí“. Když se podíváte na popis činnosti MP Turnov, tak ODCHYT toulavých psů je hned asi 3. bod. Jestli jednu ze svých prioritních činností vykonávají takto kvalifikovaně a pletou si ODCHYT s PŘILÁKÁVÁNÍM, nemůže se nikdo divit, že neodloví 2 čuníky, když to vůbec nemají v popisu práce!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..