Hrajeme kapely z Českého ráje

Jste kapela z Českého ráje a hrajete vlastní písničky? Napište nám na email jaspisradio@gmail.com a zařaďte své hity do hudebního proudu JASPIS rádia.


Ve vysílání JASPIS rádia můžete slyšet tyto kapely:

Soundfall

SOUNDFALL_logo  SOUNDFALL_profilovka

acoustic-rock / Turnov

Když se dá do kupy parta muzikantů s dosti odlišnou hudební historií, ze zkušebny se pak dost pravděpodobně vyvalí nadžánrový pelmel postavený na základech rocku, popu, blues, jazzu či funku, někdy šlehnutý jemnou příchutí folku, jindy nepatrným steskem pro smrdutém grunge.

Původně akustické trio se od roku 2010 postupem času vyvinulo do plnotučného kvintetu a dnes působí především ve čtyřčlenné sestavě.

Daniel Sedláček – zpěv, kytara

Lukáš Sedláček – klávesy

Jan Malina – baskytara

Jiří Rennét – bicí

Profil kapely na BandZone, BandCamp


Snap Call

snap_jaspis

Rock’n’roll’n’bluesová kapela z Českého Ráje

Základní kámen jsme položili v září 2012 v Turnově ve zkušebně a doupěti našeho kytaristy Vojty Kořínka. Na kraji léta, kdy nám hrozily kapelový prázdniny, protože kytarista vzal roha za Velkou louži, jsme oslovili starýho zkušenýho mazáka, kytaristu Lukáše (Lukyfona) Václavíka. Dneska jsme teda ve složení David Hlůže (zpěv, baskytara), Vojtěch Kořínek (kytara, vokály), Lukáš Václavík (kytara) a Vítek Jíra (bicí). Tim ale nekončíme. Naše složení tu a tam osvěží i skvělej bluesman a náš kamarád Zbyšek Hlavinka. Občas to pak napalíme v plný parádě i s foukačkou.

Dědečkem nám je starý poctivý dřevní blues, fotrové jsou pak rock’n’roll, punk a hardrock, přesto ale stojíme pevně nohama v současnosti, takže žádnej sentiment nečekejte. 

Profil kapely na BandZone


Nothingham

metal-gothic

notingham

Profil kapely na BandZone